hakkkimizda

RUKOSEN | Hakkımızda

1982 yılında kurulan Türkiye’nin tek yerli takım imalatçısı olma gururunu taşıyan RUKOSEN 2000 yılında sektörün önemli CNC punch pres imalatçıları için takım üretmeye başlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite anlayışı ile müşterilerine dünya standartlarında çözüm önerileri sunan RUKOSEN, teknolojiyi yakından takip ederek, kendini sürekli yenileyip geliştirmektedir.  Dünya çapında sektör liderlerinden biri olmak amacıyla üretim kapasitesini her geçen gün arttırmakta ve teknolojik yeni yatırımlar yapmakta olan RUKOSEN ulusal ve uluslar arası birçok patente sahip olmakla birlikte, üretim teknolojisinin sınırlarını zorlayan ürünler geliştirmeye devam ederek sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Misyon| 

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak için kendimizi sürekli geliştirerek her zaman daha iyi çözümler sunmak.

Vizyon| 

Sac işleme sektöründe öncü çözüm ve hizmetleriyle fark yaratan, Türkiye’de lider, uluslar arası pazarda söz sahibi olmak.

Kalite Anlayışımız|

En ekonomik, en kullanışlı ulusal ve uluslararası teknik standartlara uygun satış ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Müşterilerimizin taleplerini 19 yıllık deneyimimiz ile harmanlayarak optimum çözümler üretmek.

| RUKOSEN ABKANT VE PUNCH PRESS TAKIMLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : İstanbul Anadolu Yakası O.S.B Gazi Bulvarı No: 51 / A Tuzla / İstanbul
Tel : (0216) 593 13 03 (pbx)
Faks : (0216) 593 13 70
E-mail : [email protected]

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Kuralları